Офіційний сайт Комісії УСА "Діти і печери"

Організатори конкурсу будуть дуже вдячні всім, хто зможе надати матеріальну допомогу в проведенні конкурсу (призи та дипломи для переможців, підтримка сайту конкурсу, поштові витрати по розсилці призів). Запрошуємо до співпраці спонсорів. Контактний телефон оргкомітету +380509210052, +380978022430
Організаційний комітет конкурсу

Конкурс 2021

Термобілизна Catch

Термобілизна Catch, м. Маріуполь

 

 


Конкурс 2020

магазин Номад

Магазин товарів для спорту та туризму "Номад", м.Київ, який підтримує конкурс з початку його проведення, дарує переможцям налобні ліхтарі Petzl Tikkina 150 lm.

Petzl Tikkina 150 lm


 ALP.COM.UA 
Climbing Technology Ukraine

Інтернет-магазин «ALP.COM.UA», м.Дніпро та Climbing Technology Ukraine дарують переможцям конкурсу бандани Climbing Technology.

Climbing Technology Ukraine


Центр екіпіровки ФУТЕН

Центр екіпіровки "Футен" (Запоріжжя) дарує переможцям конкурсу складну чашку Sea to Summit X-CUP 250 мл.

Sea to Summit X-CUP


інтернет-магазин neolit

Інтернет-магазин туристичного спорядження "Neolit", м.Тернопіль, дарує переможцям пізнавальну книгу про казкові печери Західної України "Підземний дивосвіт Тернопілля".

Підземний дивосвіт Тернопілля


Конкурс 2019

Larysa Saplina (Мелітопольський спелеоклуб "Каскад")  - матеріальна підтримка конкурсу


магазин Номад

Магазин товарів для спорту та туризму "Номад", м.Київ, який підтримує конкурс з початку його проведення, дарує переможцям налобні ліхтарі Petzl Tikkina 150 lm, пластикові термокружки GSI outdoors Infinity Backpacker Mug з неопреновим захистом та кружки GSI outdoors Bugaboo 14 Fl.Oz.Cup алюмінієві.

Petzl Tikkina 150 lm

GSI outdoors Infinity Backpacker Mug

Кружка GSI outdoors Bugaboo


інтернет-магазин neolit

Інтернет-магазин туристичного спорядження "Neolit", м.Тернопіль, дарує переможцям пізнавальну книгу про казкові печери Західної України "Підземний дивосвіт Тернопілля".

Підземний дивосвіт Тернопілля


Конкурс 2018

магазин Номад

Магазин товарів для спорту та туризму "Номад", м.Київ, який підтримує конкурс з початку його проведення, дарує переможцям налобні ліхтарі Black Diamond Wiz та пластикові термокружки GSI outdoors Infinity Backpacker Mug з неопреновим захистом.

Black Diamond Wiz

GSI outdoors Infinity Backpacker Mug


Центр екіпіровки ФУТЕН

Центр екіпіровки "Футен" (Запоріжжя) дарує переможцям конкурсу складну чашку Sea to Summit X-CUP 250 мл, сумку-косметичку Deuter WASH BAG, складну каністру для води Source LIQUITAINER та туристичний рушник CD PackTowl ORIGINAL.

Sea to Summit X-CUP

Deuter WASH BAG

Source LIQUITAINER

CD PackTowl ORIGINAL


Конкурс 2017

магазин Номад

Магазин товарів для спорту та туризму "Номад", м.Київ, який підтримує конкурс з початку його проведення, дарує переможцям налобні ліхтарі Petzl Tikkina 80 lm.

Petzl Tikkina 80 lm

Центр екіпіровки ФУТЕН

Центр екіпіровки "Футен" (Запоріжжя) дарує переможцям конкурсу пластикові фляги Pack-up-Bottle (Light my Fire), що складаються, і термокружку Primus Commuter Mug 0.4л. Фляга Pack-up-Bottle відмінно підходить для використання як в поході або на пікніку, так і в школі або на роботі. Термокружка Primus Commuter Mug 0.4л - це двостінна пластикова кружка-непроливайка, що виготовлена із термостійкого пластика.

Pack-up-Bottle™ (Light my Fire), Primus Commuter Mug

Сходження ALP.COM.UA Колекція пригод

Магазини туристичного спорядження "Сходження", "Колекція пригод" та Інтернет-магазин «ALP.COM.UA», м.Дніпропетровськ , дарують переможцям конкурсу туристичні гаманці, незамінні в будь-якій подорожі. Шийні гаманці Milo Mongo та Milo Meto дозволяють тримати під рукою усі документи, гроші, кредитки та пластикові картки, не займаючи кишені. А також багатофункціональні головні убори H.A.D.

Milo MongoMilo MetoH.A.D. ORIGINALS FLEECE


Конкурс 2016

магазин Номад

Магазин товарів для спорту та туризму "Номад", м.Київ, який підтримує конкурс з початку його проведення, дарує переможцям компактні налобні ліхтарі Black Diamond Gizmo потужністю 35 люмен, пластикові миски Sea to Summit Delta Bowl (інноваційна конструкція експедиційних мисок - дно з Protex ™ (у вигляді сот) дозволяє тримати гарячу тарілку без ризику обпектися; виготовлені з міцного, стійкого до появи плям і вбирання запахів матеріалу Nylon 66; не містять токсичного бісфенолу-А (BPA-free)) і пластикові складні чашки Wildo Fold-A -Cup (виготовлені з легкого і міцного поліпропілену, безпечного для здоров'я людини; легко миються, не вбирають запахи, не бояться морозу).

Black Diamond Gizmo  Sea to Summit Delta Bowl   Wildo Fold A Cup


Сходження ALP.COM.UA Колекція пригод

Магазини туристичного спорядження "Сходження", "Колекція пригод" та Інтернет-магазин «ALP.COM.UA», м.Дніпропетровськ , дарують переможцям конкурсу туристичні гаманці, незамінні в будь-якій подорожі. Шийні гаманці Milo Mongo та Milo Meto дозволяють тримати під рукою усі документи, гроші, кредитки та пластикові картки, не займаючи кишені. Гаманець Milo Nexo - це відмінний брендовий аксесуар від Milo, який стане в нагоді будь-якому мандрівнику або туристу. Гаманці зшиті з міцної зносостійкої тканини Midora 420D.

Milo MongoMilo MetoMilo Nexo


Мережа магазинів туристичного спорядження Gorgany.com

Мережа магазинів туристичного спорядження Gorgany.com дарує переможцям конкурсу фляги для води Salewa Runner Bottle, Salewa Runner Kids Bottle та пляшки для пиття Salewa Traveller. Фляги виготовлено з матеріалу Tritan. Мають два різні отвори для пиття: широкий отвір та тонкий отвір — соломинкою. Пляшки виготовлено із харчового алюмінію високої якості.

Salewa Runner BottleSalewa Runner Kids BottleSalewa Traveller


Конкурс 2015

Петров Константин и Винокуров Антон - матеріальна підтримка конкурсу


logo-shambala

Магазин туристического снаряжения "Шамбала", г.Днепропетровск, прислал для победителей конкурса наборы личной посуды Mealkit

Mealkit, Light My Fire


logo-voshozhdenie   logo-alpcomua   logo-kollekciya-prikluchenii

Магазины туристического снаряжения "Восхождение", "Коллекция приключений" и Интернет-магазин «ALP.COM.UA», г.Днепропетровск, прислали для победителей конкурса сумки-органайзеры Milo Taro

Milo Taro


магазин Номад

Магазин товаров для спорта и туризма "Номад", г.Киев, который поддерживает конкурс с начала его проведения, дарит победителям налобные фонари Petzl Tikkina и туристические питьевые фляги Laken Futura объемом 0,6 литра

petzl-tikkina  laken-futura-pink   laken-futura-calaveritas-leia