Офіційний сайт Комісії УСА "Діти і печери"

Редакція журналу УСА "Свет" і Комісія УСА "Діти і печери" оголошують про проведення 10-го Міжнародного конкурсу дитячого малюнка «ПЕЧЕРИ ОЧИМА ДІТЕЙ».

Для участі у конкурсі запрошуються усі юні художники, віком до 16 років. Конкурс буде проходити в чотирьох вікових групах: до 6 років, 7-9 років, 10-12 років, 13-16 років.

На конкурс надсилати не більше 3 малюнків від одного учасника. Роботи можна присилати з 15 лютого до 30 квітня поточного року. Журі, яке складається з 5 осіб, до 15 травня поточного року визначить переможців конкурсу.

Як і в минулі роки, основним змістом ваших художніх робіт будуть печери та все, що з ними пов’язано.

Увага: до 30-ти річчя УСА планується перевидання збірки історій Валерія Яновича Рогожнікова «Круті розповіді старого спелеолога». Тому, дітям старшої вікової групи (13-16 років) пропонується прийняти участь в створенні ілюстрацій до цієї  книжки. Можливо, найкращі роботи за мотивами історій будуть використані для оформлення цього збірника. Ілюстрації також підуть в залік конкурсу на загальних підставах.

Ознайомитись з текстом «Крутих розповідей старого спелеолога» можна на сайті УСА за посиланням: Казки Рогожнікова.

Для участі в конкурсі будуть прийматися як малюнки, так і скановані копії малюнків. Рекомендується так само, крім малюнків, надсилати і фото авторів, по можливості на печерному фоні. Ці фото будуть розміщуватися на сайті Комісії "Діти і печери" поруч з малюнками юних художників.

Адреса сайту: childandcave.org.ua

Вимоги:

Малюнки повинні бути зроблені в період 2021-2022 років. Скановані копії малюнків повинні бути у форматі JPEG, PNG, BMP або JPG, розміром А4 формату і роздільною здатністю 150dpi.

У роботах не повинно бути слідів виправлення дорослою людиною.

Усі конкурсні роботи повинні бути ручного виконання.

Засоби, які дозволені для виконання робіт:

Акварель

Акрилові фарби

Масляні фарби

Незмивні маркери

Фломастери

М'які кулькові ручки

Незмивні чорнила

Пастель або подібні незмивні засоби

Олівець, вугілля

Засоби, які заборонені:

Художні роботи за допомогою комп'ютера

Колажі з використанням фотокопій

Позначення

Кожна робота, що подається на конкурс, повинна бути підписана на зворотному боці, і містити таку інформацію (у разі пересилання сканованих копій, ця інформація надсилається окремим текстовим файлом *.doc або *.txt):

1 Назва роботи;

2 Прізвище та ім'я автора;

3 Адреса автора;

4 Вік;

5 Країна проживання;

6 Посвідчення авторства *.

* Посвідчення авторства має бути у вигляді, зазначеному нижче, і має бути підписане вчителем заявника, батьками або будь-якою іншою відповідною особою.

Я/ми засвідчуємо, що ця робота не запозичена і виконана без будь-чиєї допомоги. Автор - _____________ (Прізвище, Ім'я автора). Підпис особи, що засвідчує.

Скановані копії малюнків висилати на електронну адресу: childandcave[@]gmail.com, в темі листа вказувати «Конкурс малюнка».

При відправці робіт автори погоджуються, що ці роботи можуть бути використані організаторами у виставках, плакатах, календарях, інтернеті і рекламних матеріалах для популяризації спелеології. Обов'язково із зазначенням автора роботи.

Переможців конкурсу чекають призи від спонсорів Української спелеологічної Асоціації. Кращі роботи будуть також надруковані на сторінках журналу "Свет".

Запрошуємо до співпраці спонсорів. Контактні телефони оргкомітету +380507554099 (Юлія), +38(050)4011650 (Андрій)

Організаційний комітет конкурсу