Офіційний сайт Комісії УСА "Діти і печери"

Українська спелеологічна Асоціація

Українська спелеологічна АсоціаціяУкраїнська спелеологічна Асоціація (УСА) є всеукраїнською громадською організацією спелеологів України. Асоціація здійснює свою діяльність у тісній взаємодії з іншими громадськими, спелеологічними та науково-дослідницькими організаціями.

Асоціація була заснована у 1992 році та зареєстрована Міністерством України у справаз молоді та спорту в статусі національної організації спелеологів України. У 2004 році була завершена перереєстрація УСА Міністерством юстиції України як всеукраїнської громадської організації.

З 1992 року УСА є членом Міжнародного спелеологічного Союзу (UIS - Union International of Speleology). З 2012 року є членом Европейської Спелеологічної Федерації (ESF- European Speleological Federation).

Головною метою Асоціації є всебічне сприяння та розвиток громадської спелеологічноїй діяльності на місцях, що здійснюється як клубами та секціями, так і індивідуальными членами, а також сприяння развитку спелеологічних досліджень та охороні печерних ресурсів.

Журнал "Свет"

Журнал Журнал "Свет" є періодичним друкованим виданням Української спелеологічної Асоціації. Випускається з 1992 року з метою забезпечення спелеологів інформацією та є базовим поєднувальним елементом всієї Асоціації.

Комісія УСА "Діти і печери""

Комісія УСА Залучення до спелеології, подорожам, експедиціям є дієвим засобом виховання дітей та юнацтва.

Комісія УСА "Діти і печери" координує роботу спелеологічних гуртків і груп при туристсько-краєзнавчих станціях і палацах дітей та юнацтва, проводить спільні семінари, експедиції, табори, конкурси.

Координатор комісії Шаманська Ольга, tel:+38-097-8022430, e-mail:speleoukraine[@]gmail.com