Офіційний сайт Комісії УСА "Діти і печери"

Художня студія "Диво-Птаха", Миколаїв

Як для кожного спелеолога важливе нове відкриття в печері, так само наш конкурс відкриває нові можливості для творчих дітей, тому що мало хто знає що таке печера. Завдяки нашому конкурсу у дітей з'являється нова категорія у світогляді - печера. На наш конкурс "Печери очима дітей" надсилають багато малюнків із художніх шкіл, студій і нам дуже приємно отримувати, крім малюнків, теплі слова на адресу нашого конкурсу, а також розповіді про такі школи і студії. Цього разу нам прислала своє вітання художня студія "Диво-Птаха", Миколаїв - студія інклюзивного навчання, учні якої вперше приймають участь у нашому конкурсі.

Вітаємо Міжнародну виставку художніх витворів дітей «Печери очима дітей»!

Дякуємо Вам, за те, що Ви є!

Наша художня студія "Диво-Птаха" – студія інклюзивного навчання, тому що ми раді всім діткам без виключення і вважаємо, що творча складова є в кожній людині. Нашій студії вже 7 років, ми майже дорослі. Нашу студію відвідують понад 100 учнів віком від 4-х років!

Наші учні – талановиті, відкриті, активні дітки, вони захоплюються малюванням, танцями, гімнастикою, плаванням, співом и мають вже значні досягнення по всіх напрямках.

Але найбільша їх любов – це художнє мистецтво, саме через свої малюнки наші діти відкривають нам саме головне – свій внутрішній світ, свою душу, яка завжди чесна і відверта!

З любов’ю з Украіни місто Миколаїв,

Художня студія інклюзивного навчання "Диво-Птаха" та її керівник Ірина Чайка.

Друзі! Дякуємо за участь у конкурсі і дякуємо за те, що робите таку важливу справу - виховуєте таланти!