Офіційний сайт Комісії УСА "Діти і печери"

Переможці конкурсу 2021

Переможці конкурсу 2021

Конкурс дитячого малюнка "Печери очима дітей", організований Редакцією журналу "Свет" і Комісією УСА "Діти і печери" завершився. У конкурсі взяли участь 132 дитина віком від 3 до 16 років. Разом вони прислали 138 малюнків. За вісім років проведення конкурсу, в ньому взяли участь 1310 дітей, які надіслали 1410 малюнків.

Детальніше...

Термобілізна Catch - cпонсор конкурсу 2020

Шановні друзі! Хочемо вас познайомити зі спонсором 9-го Міжнародного конкурсу дитячого малюнка "ПЕЧЕРИ ОЧИМА ДІТЕЙ" - Термобілизна Catch (Маріуполь)

Конкурс малюнка 2021

Конкурс малюнка «Печери очима дітей 2021»

У 2021 році в період з 1 лютого по 15 березня Українська спелеологічна Асоціація (УСА) проводить 9-й Міжнародний конкурс дитячого малюнка «Печери очима дітей».

Детальніше...

Підсумки конкурсу 2020

І так, підсумки підбито - з результатами можна ознайомитися в розділі переможців. Дипломи відправлені до друку. Як тільки вони будуть готові, призи разом з дипломами будуть відправлені переможцям конкурсу.

Детальніше...

Завершення конкурсу малюнка 2020

Конкурс дитячого малюнка "Печери очима дітей", організований Комісією УСА "Діти і печери", завершив прийом малюнків. У конкурсі взяли участь 151 дитина віком від 3 до 16 років. Разом вони прислали 157 малюнків. Цього року усі малюнки ми отримали тільки від українських дітей.

Тепер чекаємо на рішення жюрі. А поки дякуємо нашим спонсорам за надані призи, а саме:

Центр екіпіровки "Футен" (Запоріжжя)Інтернет-магазин «ALP.COM.UA», м.ДніпроClimbing Technology UkraineІнтернет-магазин туристичного спорядження "Neolit", м.Тернопіль, а також наш постійний спонсор Магазин товарів для спорту та туризму "Номад", м.Київ