Офіційний сайт Комісії УСА "Діти і печери"

Конкурс малюнка 2019

Конкурс малюнка «Печери очима дітей 2019»

У 2019 році в період з 1 лютого по 31 березня Українська спелеологічна Асоціація (УСА) проводить 7-й Міжнародний конкурс дитячого малюнка «Печери очима дітей».

Детальніше...

З 17 по 24 серпня за сприяння Комісії УСА "Діти і печери" відбувся спелеовиїзд юних туристів з Мелітополя під чуйним керівництвом спелеологів Мелітопольського спелеоклубу "Каскад".

Детальніше...

Підсумки конкурсу 2018

І так, підсумки підбито - з результатами можна ознайомитися в розділі переможців. Дипломи відправлені до друку. Як тільки вони будуть готові, призи разом з дипломами будуть відправлені переможцям конкурсу.

Детальніше...

Завершення конкурсу малюнка 2018

Конкурс дитячого малюнка "Печери очима дітей", організований Редакцією журналу "Свет" і Комісією УСА "Діти і печери" завершив прийом малюнків. У конкурсі взяли участь 174 дітей віком від 2 до 16 років. Разом вони прислали 182 малюнки. Географію конкурсу склали 5 країн - Україна, Росія, Болгарія, Польща і Литва.

Тепер чекаємо на рішення жюрі. А поки дякуємо нашим спонсорам за надані призи, а саме:

магазин Номад Центр екіпіровки ФУТЕН

Дитячі змагання з підземного орієнтування і топозйомки

З 30 березня по 1 квітня 2018 року відбудуться «Дитячі змагання з підземного орієнтування і топозйомки».

Одеський спелеологічний клуб «Пошук» спільно з комісією «Діти і печери» Української спелеологічної Асоціації проведуть XXVII змагання в Одеських катакомбах.

Детальніше...

Написати нам