Офіційний сайт Комісії УСА "Діти і печери"

Конкурс малюнка 2020

Конкурс малюнка 2020

Конкурс малюнка «Печери очима дітей 2020»

У 2020 році в період з 1 лютого по 15 березня Українська спелеологічна Асоціація (УСА) проводить 8-й Міжнародний конкурс дитячого малюнка «Печери очима дітей».

Детальніше...

Підсумки конкурсу 2019

І так, підсумки підбито - з результатами можна ознайомитися в розділі переможців. Дипломи відправлені до друку. Як тільки вони будуть готові, призи разом з дипломами будуть відправлені переможцям конкурсу.

Детальніше...

Завершення конкурсу малюнка 2019

Конкурс дитячого малюнка "Печери очима дітей", організований Редакцією журналу "Свет" і Комісією УСА "Діти і печери" завершив прийом малюнків. У конкурсі взяли участь 181 дитина віком від 2 до 16 років. Разом вони прислали 190 малюнків. Географію конкурсу склали 3 країни - Україна, Болгарія і Польща.

Тепер чекаємо на рішення жюрі. А поки дякуємо нашим спонсорам за надані призи, а саме:

Larysa Saplina

і

магазин Номад

Художня студія "Диво-Птаха", Миколаїв

Як для кожного спелеолога важливе нове відкриття в печері, так само наш конкурс відкриває нові можливості для творчих дітей, тому що мало хто знає що таке печера. Завдяки нашому конкурсу у дітей з'являється нова категорія у світогляді - печера. На наш конкурс "Печери очима дітей" надсилають багато малюнків із художніх шкіл, студій і нам дуже приємно отримувати, крім малюнків, теплі слова на адресу нашого конкурсу, а також розповіді про такі школи і студії. Цього разу нам прислала своє вітання художня студія "Диво-Птаха", Миколаїв - студія інклюзивного навчання, учні якої вперше приймають участь у нашому конкурсі.

Детальніше...

Дитячі змагання в Одесі 2019

XXVIII ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ В КАМЕНОЛОМНЯХ ОДЕСИ

ПОЛОЖЕННЯ

Змагання проводяться 29-31 березня 2019 року в одному з районів Одеських катакомб.

Змагання проводяться з метою навчання підземним навичкам орієнтування і картографії підростаючого покоління.

Змагання проводяться спелеоклубом «Пошук» та комісією Української спелеологічної Асоціації «Діти і печери».

Детальніше...

Написати нам